O nás

Vítáme Vás,

ve specializovaném e-shopu, který je zaměřen zvláště na prodej nástěnných  kalendářů, stolních kalendářů a diářů. Obsahem e-shopu jsou nástěnné kalendáře, stolní kalendáře a diáře renomovaných  a  léty prověřených výrobců tohoto zboží. Pokusili jsme se sestavit nabídku tak, aby zahrnovala kalendáře, které by svým formátem i obsahem uspokojili většinu našich zákazníků. V nabídce najdete,  jak standardní nástěnné kalendáře s motivy přírody, zvířat, umění,  erotiky, tak  i speciality pro sběratele zvláštních a zajímavých kalendářů.  V nabídce stolních kalendářů je kromě kancelářských a manažerských stolních kalendářů i několik tolik oblíbených kuchařek. Nabídka   diářů  zahrnuje širokou škálu denních, týdenních, měsíčních diářů v různém obsahovém provedení se pestrou škálou barev potahů a potahových materiálů.

Pokud byste  přesto  ten „svůj“ nástěnný, stolní  kalendář, nebo diář v naší nabídce nenašli, neváhejte nás kontaktovat a pokusíme se jej pro Vás najít a zajistit  i u dalších českých či evropských vydavatelů.

V neposlední řadě jsme připraveni nástěnné, stolní kalendáře i diáře opatřit reklamními potisky, ražbou, doplnit řadu kalendářů o titulní stranu s firemní reklamou a provést celou škálu dalších operací, kterými můžete kalendáře a diáře odlišit od standardu a použít pro firemní reklamní účely.

Pokud by pro Vás ani tato možnost nebyla dostatečně atraktivní a své image si cílevědomě budujete, potom Vám nabízíme zhotovení nástěnných, stolních kalendářů i diářů přesně na míru podle Vašich představ. Díky používané technologii Vám můžeme kalendáře, z Vašich podkladů,  zhotovit již od jednoho kusu.