FILTROVÁNÍ
Cena
Rozpětí: 0 CZK - 0 CZK
NEPŘEHLÉDNĚTE

Prodáváme na Slovensko a do EU.
RYCHLÝ KONTAKT

Obchodní oddělení:

Dinocommerce,s.r.o.

Sedlecká 1030/34

360 10  Karlovy Vary

e-mail :

tel. 353 222 614, 353 229 549

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem. Když budeme vědět, třeba jen poradíme.


Stolní kalendáře 2019

V našem sortimentu najdete stolní kalendáře různých formátů i motivů. Jako například umělecké, erotické, kalendáře s motivy architektury. V naší nabídce stolních kalendářů pro rok 2019 najdete krásné fotografie měst, scenérie přírody. Velmi oblíbené mezi stolními kalendáři jsou ty s recepty, auto-moto, s tématikou cestování a tipy na výlety.
V nabídce máme i stolní kalendáře katolické a lunární, kalendáře s tématikou zdraví a zdravého životního stylu, pro kutily, zahrádkáře, nimrody a rybáře, stolní kalendáře se sportovní tématikou, zvířat, stolní kalendáře pro děti i oblíbené rodinné plánovací kalendáře. Tradiční jsou stolní kalendáře pracovní, daňové a manažerské. Jsme připraveni pro Vás vytisknout a dodat i stolní kalendáře z Vašich fotografií, kreseb a obrázků Vašich dětí. Tyto stolní kalendáře rádi zhotovíme již od jednoho kusu.

V tuto chvíli pro Vás již připravujeme tuto nabídku stolních kalendářů pro rok 2019. Můžete se těšit jak na stálou každoroční nabídku, tak i nový, neotřelý design.

SEŘADIT DLE:
ceny
ZOBRAZIT:
12
Žádné zboží vyhovující vašim kritériím.